Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

  /  Tülay Cerit Tiryaki

Tülay Cerit Tiryaki

Onka Danışmanlık, Kurucu

Tülay, büyük ölçekli şirketlerde İK, değişim yönetimi ve dönüşüm programlarında yaklaşık 30 yıllık bir deneyime sahiptir. İş hayatına presales, ürün yönetimi ve kalite yönetim sistemleri üzerine çalışarak başladı.

Akabinde 13 yıl Turkcell İletişim Hizmetleri, 4 yıl Turkcell Teknoloji şirketlerinde sırasıyla Müşteri Hizmetleri ve İş Destek ekiplerinin farklı bölümlerinde çalıştı. Bu deneyiminin son 7 yılına IK direktörü olarak görev yapmış olup işe alım performans ve kariyer yönetimi, ücretlendirme ve ek menfaatler, yetenek yönetimi, çalışan deneyimi ve bağlılığı, organizasyonel dönüşüm, değişim yönetimi, süreç yeniden yapılandırma, dijital dönüşüm konularında hem yurt içi hemde yurt dışı şirketlerinde görev yapmıştır.

Sonrasında kendi IK Danışmanlık şirketini kurarak şirketlere IK değişim ve dönüşüm projelerinde hizmet vermiştir. Son 6 yıldır, Koç Sistem şirketinde üst düzey IK yöneticisi olarak çalışmış olup yurt dışından 30 dan fazla ödül kazanan uygulamaları şirkete kazandırmıştır. Satış prim sistemleri, OKR performans sistemi, ücretlendirme yapıları, akademi yapılarının kurulması, eğitim satışı, kariyer sistemlerinin zenginleştirilmesi, kültürel ve organizasyonel dönüşüm programları ve IK’ da dijital dönüşüm son dönemde devreye alınan projelerin başında gelmektedir.

Şubat 2023 tarihinden bu yana kurucusu olduğu OnKa Danışmanlık ve Eğitim firması ile IK alanında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tülay, Elektrik Mühendisliği Lisans ve Pazarlama Yüksek Lisans derecelerine sahiptir.

Evli ve 2 erkek çocuk sahibidir.

Website